KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 11402631

nr 1140 2631

Blyerts

Oidentifierad konstnär, Signerad, 14x17New York

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 30 oktober 2017
kl 20:11:15

30/10 20:05:33 1      Vinnande bud